Sinüs Panel

Hakkımızda

Kurumsal

SİNÜS PANEL,  yalnızca Mimarlık ve Mühendislik yelpazesi sunmuyor, aynı zamanda gerekli tüm hizmetleri de sağlıyor. Proje, Teknik, Uygulama, Satış ve müşteri deneyimli ekiplerimiz, zorluklarınızı anlamak ve maliyet etkin, zamanında ve sorunsuz çözümler geliştirmek için sizinle birlikte çalışmaktadır.  Müşterilerimize en yüksek düzeyde hizmet sunmak için malzeme seçimi, mobilizasyon, lojistik, kurulum, uygulama, sağlık ve güvenlik ve bakım konularında eğitimli ekiplerimiz yeteneklerini sizlerin mutluluğu için çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Hizmet yelpazemiz, projeniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, size eksiksiz bir anahtar teslim çözüm sunar.  Projeniz  hazır olduğunda, kurulum ve teslimatın ekiplerimiz tarafından zamanında karşılandığından emin olmak için sizlerle birlikte çalışmaktadır. Herhangi bir bakım ve onarım talebinde size destek olacaktır.

Misyon & Vizyon

Ölçek yönünden Pazar ve Teknik çözüm lider konumumuzu büyütmeye devam etmek ve kendimizi emniyet, hizmet ve ilişki yönetimi konusunda pazar liderine dönüştürmek. Yeteneklerimizi doğru ve faydalı değerlendirmek  için çok çalışıyor ve araştırıyoruz.

Şirketin mirası, istisnai müşteri hizmetleri, ticari faaliyetlerin etkin yönetimi ve tutarlı ürün inovasyonu konusundaki itibarına dayanmaktadır. Yerel pazar uzmanlığımızla birleştirilen küresel varlığımız, dünyanın her yerindeki müşterilerin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanmış örnek hizmetler sunar. SİNÜS A.Ş.  hizmetlerimizle eksiksiz bir anahtar teslim çözüm sunar.

Tüm gereksinimlerinizi, kalite beklentilerinizi ve bütçelerinizi karşılamak için farklı ürün ve hizmetler sunar.

Değerlerimiz

Rekabetçi kalmamızı ve paranızın karşılığını almanızı sağlamak için faaliyet gösterdiğimiz çeşitli pazarlardaki fiyatlarımızı sürekli olarak gözden geçiririz. Her zaman bütçenizden en iyi şekilde yararlanmayı ve daha uzun yıllar kullanımını sağlamak için sizlerin güvenini kazanmayı hedefleyeceğiz.

Hizmet paketlerimizin tamamını almak tek bir tedarikçiden size zaman, para ve emek kazandırır.

Türkiye genelinde stratejik olarak yerleştirilmiş konumlara sahip olan SİNÜS A.Ş.  nerede olursanız olun doğrudan bir kalite sunar ve kurar.

Bir projeniz varsa, bunu duymayı ve tüm beklentileri aşan bir sonuç vermenize yardımcı olmak için çalışıyoruz.

İnovasyon

SİNÜS PANEL, Endüstri Yapıları,  Depo, Hangar, Binalar, Yönetim Merkezleri Üretim Tesisleri, Fabrikalar ve diğer Endüstri ve Sanayi Binaları için betonarme ve çelik yapıların inşaatı ve koruyucu, iç ve dış kabuk kaplama ürünleri ile birlikte mimari ve mühendislik platformdur. Bir tesis inşa etmek, yarınlara umut ekmektir.

SİNÜS PANEL, Yapısal İnovasyon; Güç, BT, İnşaat, Makine, Proses, Yeni Yöntem ve Teknikler, Sistemler ve Tesislerden  oluşan  uzmanlık alanındaki bağlı ürünlerin tedariğinden , Kontrolüne, Uygulamalara ve Hizmetlere kadar tüm seviyelerde sizleri yenilikle buluşturur. Böylece müşterilerimize güvenlik, güvenilirlik, verimlilik, sürdürülebilirlik ve bağlantı konularında üstün ve farklı değerler sunmaktadır.

Belgeler

Back to top of page