Sinus Panel

Neden Sinus Panel?

SİNÜS PANEL VE TRAPEZ PANEL mimari cephe ve çatı kaplama çözümlerini kullanarak; keyifli, sağlıklı, estetik ve güvenli bir ortamda olmanın keyfini çıkarın.

Düşük Enerji Tüketimi ve Maliyetleri

SİNÜSPANEL yalıtımlı veya yalıtımsız bina kabuk ürünleri ve çözümleri, yenilenmiş ve yeni binaları dünya çapında tüm hava koşullarında yüksek enerji verimliliği sağlar , keyifli ve güvenli kılar . Mükemmel ısı yalıtımı ve duvarların, dış cephelerin , çatıların ve açıklıklar ve kapılar gibi entegre elemanların hava geçirmezliği sayesinde, karbondioksit emisyonlarını azaltmak ve termal olarak keyifli ve istikrarlı bir iç ortamın tadını çıkarmak için müşterilerinin enerji tüketimini ve maliyetlerini önemli ölçüde azaltmasına yardımcı olur .

Ayrıca, SİNÜSPANEL VE TRAPEZPANEL gelişmiş yalıtımlı bina zarf çözümleri kullanıldığında, ileri teknoloji ve enerji performansı, malzeme kalitesi ve kullanıma hazır hassas prefabrik elemanlar nedeniyle yapıların uzun yıllar kalitesini koruyacaktır.

Maliyet ve Zaman Tasarrufu İçin Çözüm

  • Ön üretimli modüler paneller mimari, parçalar açık bir şantiyede değil kontrollü bir ortamda üretildiğinden daha kaliteli bir çözümdür. İkincisi, zaman kazandıran verimli ve hızlı kurulumu bir çözümdür. Üçüncüsü , ‘zamandan tasarruf etmenin tasarruf etmenin en hızlı yolu’ olduğu için uygun maliyetli bir  çözümdür .
  • SİNÜSPANEL ve TRAPEZPANEL modüler  duvar, cepheve çatı elemanları en yeni otomatik ve robotik teknolojiyle kolaylaştırılıyor. Detay aksesuarları projeye özel olarak üretilmesi ve hazırlanması ve montajı kolaydır.
  • Gerekli parçaların% 95’inden fazlasını birleştirerek , geleneksel duvar sistemleri ile karşılaştırıldığında hızlı, hassas kurulum ve % 40’a kadar zaman tasarrufu sunarlar . Kontrollü bir ortamda önceden tasarlanmış ve üretilmiş tüm elemanlarla, uzun vadeli bina çözümüne önemli katkı sağlar .

Keyifli ve Güvenli Alanlar

SİNÜSPANEL binaların konforlu ve güvenli olmasını istiyor . Binalardaki yangın güvenliği, insanları, hayvanları, mülkleri ve yerleri, ayrıca çevreyi, yangının ve ölümcül dumanın çoğu zaman yıkıcı etkilerinden korumak anlamına gelen geniş bir kavramdır.

B1S1D0 normlarında üretim yapılmaktadır.

Profesyonellerden Hizmet Alın

SİNÜSPANEL ‘in satış elemanları uzmandır. Bir projenin başlangıcında yüz yüze görüşmeler yoluyla en işlevsel ve ekonomik çözümleri bulmanıza yardımcı olurlar .

Araştırma ve Geliştirme

Geliştirme faaliyetleri, tüm SİNÜSPANEL müşterilerinin ihtiyaçlarını  karşılayan yenilikçi , kaliteli ürünler ve çözümlerin başarılı bir şekilde oluşturulmasına dayanmaktadır . Ürünlerin ve çözümlerin katma değeri, SİNÜSPANEL ‘in ve müşterilerinin gelişiminde önemli bir faktördür. Sürdürülebilir kalkınma ve inşaat, SİNÜS Grubu için geliştirme stratejisinin yol gösterici ilkeleridir.

Her zaman Ar-Ge , ürün veya çözümün tüm yaşam döngüsünün etkisini hesaplamak için kriterleri dikkate alır (LCA – Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi). Yeni ürünlere ek olarak, SİNÜSPANEL müşterileri için kişiselleştirilmiş, proje tabanlı çözümler de başarıyla geliştirmiş ve gerçekleştirmiştir .

Özel Tasarım Hizmetleri

SİNÜSPANEL ‘in tasarım ekibi, birlikte tasarım planlarını hızlı, profesyonelce ve müşteriye kulak vererek birlikte yapan mimarlardan, statikten uzmanlardan ve inşaat ve makine mühendislerinden oluşur . Konsept aşamasında başlayan mimarlarla yakın çalışır.

Yapı pazarının tasarımını, geçerli dünya standartlarına – Avrupa EN standartları, Uygun olarak hazırlıyoruz. Bireysel ihtiyaçlara ve aşamalara göre komple projeler veya bir proje tasarlıyoruz.

SİNÜSPANEL geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır mimari ve mühendislik detayları içinde AutoCAD formatında . Özel gereksinimler için özel detaylar oluşturma yeteneği de vardır ve özel proje gereksinimleri de karşılanabilir.

Teknik Danışmanlık

SİNÜSPANEL teknik danışmanlık ekibi sağlamak için güvenebilir bir ortaktır kapsamlı destek boyunca projenizin tüm süre planlama ve satın alma gelen yönetim ve oluşturma, hem de kusursuz proje uygulamasına  destek sağlamaktayız.

Teknik destek görselleştirme, detaylandırma, BIM desteği, statik çözümler ve değişikliklerin, bilgilerin ve kaynakların yönetilmesini içerir.

Teknik danışmanlık ekibi , projenize mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmış özel bina kaplama çözümleri de sunar.

Verimli, Yenilikçi ve Sürdürülebilir

SİNÜSPANEL, 22 yılı aşkın tecrübesi ve dünya çapında bugüne kadar üretilen ve tedarik edilen yaklaşık 281 projenin önde gelen modüler alan uygulama ve çözümleri sağlayıcılarından biridir.

Mühendislik, üretim ve satış ekiplerimiz verimli, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunar. SİNÜSPANEL modüler alan çözümleri, özel ve kamu yatırımcıları tarafından geçici veya kalıcı, kurulumu kolay ve verimli konaklama yerleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, soğuk depolar, ofisler, showroomlar, oteller, okullar ve kreşler, altyapı binaları vb. SİNÜSPANEL doğal malzemelerden üretilmiştir ve neredeyse% 100 geri dönüştürülebilirdir. Uyarlanabilir, çok yönlü ve sürdürülebilir modüler bir çözüm sunmak için büyük çevresel faydalar (ısı yalıtımı, ses azaltma) sağlarlar.

SİNÜSPANELLER modüler üniteler bir araya getirilebilir veya nakliye maliyetini minimumda tutmak için, sadece minimum araçlarla sahada kurulum için düz paketlenmiş olarak tedarik edilebilir. Üniteler de kullanıldıktan sonra kolayca sökülebilir ve yeni bir yere aktarılabilir.

Back to top of page